Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Szczecin jest miastem o prawach powiatu, położonym nad Odrą, w północno – zachodniej części Polski. To także stolica województwa zachodniopomorskiego. Szczecin jest istotnym miastem w Polsce, ze względu na bliskie położenie względem Morza Bałtyckiego, Zalewu Szczecińskiego, Odry, a także Niemiec. Miasto to uważa się za jedną z 8 polskich metropolii. Szczecin posiada także własne lotnisko. Wypożyczalnia samochodów Szczecin staje się coraz częściej poruszanym tematem przez turystów, a także mieszkańców Szczecina.

Dane statystyczne Szczecina
Data założenia: 1243 r.
Powierzchnia: 300,55 km²
Liczba ludności: 404 878

Wypożyczalnia samochodów Szczecin a transport miejski

ZDiTM Szczecin jest organizatorem komunikacji miejskiej, który do dyspozycji ma zarówno autobusy jak i tramwaje. Transport publiczny w Szczecinie to 12 linii tramwajowych i 76 linii autobusowych. Wśród linii autobusowych znajduje się 7 linii pospiesznych i 16 nocnych. Transport publiczny jest dość mocno rozbudowany, nie wpływa to jednak na fakt, że wypożyczalnia samochodów Szczecin staje się coraz popularniejszym tematem w mieście. Dzieje się tak prawdopodobnie ze względu na działające w okolicy Lotnisko Szczecin – Goleniów.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin Lotnisko

Jeżeli interesuje Cię tani wynajem samochodu Szczecin Lotnisko, koniecznie zwróć uwagę na politykę konkretnej firmy. Niektóre wypożyczalnie mają tendencję do ukrywania pewnych kosztów, ujawniając je dopiero przy odbiorze samochodu. Korzystając z oferty multibrokera Fair Rent masz pewność, że korzystać z wyselekcjonowanych wypożyczalni szanujących swoich klientów.
Wszystkie samochody z wypożyczalni są nowe i posiadają bogate wyposażenie.

Jak wybrać bezpieczny i tani wynajem samochodu Szczecin Lotnisko?

Firma Fair Rent a Car to specjalista w dziedzinie wynajmu aut na jasnych warunkach. Wypożyczalnia samochodów Szczecin i nie tylko, powinna szanować czas i pieniądze swoich klientów. Tak dzieje się właśnie dzięki interwencji Fair Rent a Car. Uczciwe warunki, jasno przedstawione  wystarczająco wcześnie, by móc podjąć odpowiednią decyzję. Fair Rent a Car – zawsze fair, to brak ukrytych kosztów i zawsze pełna informacja. Ciesz się przyjemnością podróży!