Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Szczecin Goleniów

Szczecin

Szczecin to miasto posiadające prawa powiatu, położone w północno zachodniej części kraju, nad rzeką Odrą. To także największe miasto i stolica województwa zachodniopomorskiego. Pod względem liczby ludności, Szczecin plasuje się na siódmym miejscu wśród innych polskich miast. To główny ośrodek w aglomeracji szczecińskiej. Według ESPON, miasto to należy do grupy 8 polskich metropolii. Szczecin jest bardzo ważnym punktem na mapie Polski, ze względu na jego strategiczne położenie. Bliskie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego, żeglowna Odra i Zalew Szczeciński, sprawiły, że Szczecin jest ośrodkiem gospodarczym. Szczecin może pochwalić się także własnym lotniskiem. Port lotniczy sprawia, że wypożyczalnia samochodów Szczecin Goleniów staje się tematem, o którym mówi się coraz częściej. Podróżni przybywający do tego nadmorskiego miasta mogą skorzystać z usług Fair Rent a Car – wypożyczalnia samochodów lotnisko Szczecin Goleniów.

Dane statystyczne Szczecina
Data założenia: VII/VII wiek
Powierzchnia: 300,55 km²
Liczba ludności: 404 878

Dlaczego warto, korzystać z oferty wypożyczalni samochodów Lotnisko Szczecin – Goleniów?

Szczecin Airport, czyli Port Lotniczy Szczecin – Goleniów im.NSZZ „Solidarność”, położony jest 46 km od centrum miasta. Aktualnie lotnisko Szczecin znajduje się na miejscu 9. pod względem liczby obsłużonych pasażerów, pośród innych polskich lotnisk. W promieniu 100 km od lotniska znajduje się ponad 1,5 mln mieszkańców. Wypożyczalnie samochodów mają tam bardzo wielu potencjalnych klientów.

Wynajem samochodu na Lotnisku w Szczecinie

Każdego, kogo interesuje wynajem samochodu Szczecin Lotnisko, powinien zwrócić uwagę na warunki przedstawiane przez firmę wynajmującą. Bardzo wiele firm czerpie korzyści z niewiedzy klienta, nie podając mu pełnej informacji dotyczącej opłat i zasad wynajmu. W kwestii wynajmu samochodu Szczecin Lotnisko, powinniśmy pozostać tak samo uważni.

Bezpieczna wypożyczalnia samochodów Lotnisko Szczecin Goleniów Fair Rent A Car

Osoby zainteresowane wypożyczalnia samochodów Szczecin Goleniów powinny brać pod uwagę politykę danej firmy wynajmującej. Fair Rent a Car – zawsze fair – to firma, która kontroluje wszystkie współpracujące z nią wypożyczalnie. Naszym celem jest traktowanie czasu i pieniędzy klienta z szacunkiem. Fair Rent a Car to gwarancja pełnej informacji o wszystkich kosztach, bez nieplanowanego nadszarpywania budżetu.