Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.
  • Kaucja 0pln
  • Anulacja gratis
  • Brak limitu KM
  • Gwarancja najlepszych cen

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin

Dzięki istnieniu tanich połączeń lotniczych od jakiegoś czasu jesteśmy w stanie za niewielkie pieniądze zwiedzać nawet bardzo odległe miejsca na naszej planecie. Lotniska obsługujące niedrogie loty znajdują się jednak zwykle w pewnym oddaleniu od centrum miasta – sprawa wygląda podobnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę Warszawę. Wtedy najlepszym rozwiązaniem stają się dla nas wypożyczalnie samochodów lotnisko Modlin. Dzięki nim komunikacja między miejscem odlotów i przylotów a resztą kraju staje się niezwykle prosta i komfortowa! Nie będziemy musieli oczekiwać na autobusy czy pociągi w styczniowym mrozie czy sierpniowym upale.

Wypożyczalnia samochodów Modlin

Lotnisko Modlin wypożyczalnia samochodów oferuje nam opcję najwygodniejszą z możliwych – po przylocie i załatwieniu krótkich formalności, wsiądziemy do auta i wszystko pójdzie już jak z płatka – nie musimy obawiać się przekroczenia maksymalnego przebiegu, ponieważ limit kilometrów nie istnieje! Modlin wypożyczalnia samochodów zapewnia nam również szeroki wybór między modelami aut oraz niską stawkę wynajmu za dzień.