Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Komunikacja miejsca w Łodzi – MPK Łódź – to przede wszystkim 58 linii autobusowych, łącznie z 7 liniami nocnymi, oraz 19 linii tramwajowych. Mimo stosunkowo dobrze rozwiniętego transportu publicznego, wiele osób zainteresowanych jest wypożyczalnią samochodów Łódź. Wypożyczenie samochodu w Łodzi, jak i w innych polskich miastach, to często najlepsze rozwiązanie, kiedy chcemy zaoszczędzić swój czas. Wypożyczalnia samochodów Łódź Lubinek Fair Rent a Car to wygodny i szybki wynajem Aut w atrakcyjnych cenach oraz z jasnymi warunkami najmu.

Łódź

Łódź to miasto położone w środkowej części kraju. To siedziba władz województwa łódzkiego. Łódź jest także ośrodkiem akademickim, posiada bowiem aż 6 uczelni państwowych, a także 22 uczelnie prywatne. Łódź słynie także jako miasto kultury i przemysłu. Pod względem liczby ludności zameldowanej, Łódź znajduje się na miejscu czwartym w Polsce. Pod względem powierzchni, plasuje się na miejscu czwartym.  Łódź może pochwalić się portem lotniczym. Coraz więcej osób interesuje się tematem wypożyczalnia samochodów Łódź, ze względu na rozwój lotniska.

Dane statystyczne Łodzi
Data założenia: przed 1332 r.
Powierzchnia: 293,5 km²
Liczba ludności: 696 503

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Łódź

W kwestii wynajmu samochodu lotnisko Łódź opinie są różne. Bardzo często osoby korzystające z usług lotniska decydują się na transport publiczny. Wynajem samochodu lotnisko Łódź jest tematem rozważanym przez osoby, które chcą zaoszczędzić swój czas i szybko poruszać się po mieście.

Firma Fair Rent a Car to także wynajem samochodu lotnisko Łódź. Działamy tak, aby wypożyczalnie partnerskie zawsze traktowały klientów z szacunkiem. Fair Rent a Car – zawsze fair, to pełna informacja podawana zawsze przed wypożyczeniem. Zmieniamy obraz wypożyczalni, która ukrywa dodatkowe koszty, informując o nich dopiero na sam koniec. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Unikaj nieplanowanych wydatków i dodatkowych opłat z Fair Rent a Car. Zaplanuj swój budżet i ciesz się radością podróżowania!