Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

 Wypożyczalnia samochodów lotnisko Ławica.

Wypożyczalnia samochodów powinna charakteryzować się pełnym profesjonalizmem związanym z usługami, które świadczy firma. Jeśli poszykujesz tego rodzaju firmy, to jedna z nich znajduje się w pobliżu lokalizacji jaką jest lotnisko Ławica. Wypożyczalnia samochodów, która funkcjonuje w tamtej okolicy posiada bardzo pozytywną opinię swoich poprzednich klientów. Ławica wypożyczalnia samochodów to firma, którą z powodzeniem można obdarzyć pełnią konsumenckiego zaufania. Marka podchodzi do każdego ze swoich klientów indywidualnie i stara się sprostać stawianym przed nich oczekiwaniom. To właśnie tak powinna wyglądać polityka każdej firmy typu wypożyczalnia samochodów. Lotnisko Ławica to jeden z poznańskich portów lotniczych, które położone jest o siedem kilometrów od centrum miasta Poznań. Wypożyczenie auta jest zatem bardzo dobrym krokiem w kierunku komfortu klienta. Wypożyczalnia samochodów znajduje się nieopodal lotniska Ławica, które jest jednym z najstarszych postów lotniczych na terenie Polski.