Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Pyrzowice

Szukając wypożyczalni samochodów w Katowicach warto jest przyjrzeć się dokładnie firmom oferującym swoje usługi. Bardzo wiele z nich stara się wykorzystać niewiedzę klienta, zatajając pewne informacje, związane zazwyczaj z dodatkowymi opłatami. Nieuwaga może zakończyć się nieprzyjemnym rozczarowaniem w postaci ponadprogramowych kosztów, o których nikt dotychczas nie ostrzegał. Fair Rent a Car to wypożyczalnia samochodów lotnisko Pyrzowice to gwarancja najniższych cen i jasnych warunków najmu.

Katowice

Katowice to dobrze znane miasto, położone w południowej części Polski. Posiada najwyższy wskaźnik zaludnienia w konurbacji górnośląskiej. Katowice otrzymały prawa miejskie stosunkowo późno, jednak od tego momentu ich rozwój przybrał niesamowitego tempa. To 10. miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców, a także 12. ze względu na rozmiar powierzchni. Katowice są strategicznym miejscem w kontekście transportu zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Katowice Pyrzowice to dzielnica, która na swoim terenie mieści Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice Pyrzowice. Wynajem samochodów Pyrzowice także ciągle się rozwija.

Dane statystyczne
Data założenia: 1865 r.
Powierzchnia: 164,64 km²
Ludność: 298,11 (dane z roku 2016)

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wynajem samochodów Pyrzowice wydaje się być dość prosty. Lotnisko Pyrzowice to wyjątkowe miejsce na mapie Katowic. Pyrzowice od lat mogą chwalić się jednym z najbardziej obleganych lotnisk. Lotnisko Katowice, znane także jako Katowice Airport, znajduje się około 30 km od centrum miasta, w kierunku północy. Co ciekawe, Airport Pyrzowice położony jest na terenie dwóch powiatów: powiatu tarnogórskiego i powiatu będzińskiego. Lotnisko Katowice Pyrzowice to jedna z najdłuższych dróg startowych jakie posiadamy w Polsce. Jest to aż 3200 m. Lotnisko Pyrzowice, nazwane oficjalnie „Katowice Airport”, stał się czwartym pod względem liczby odprawionych pasażerów lotniskiem w Polsce. Przepustowość Lotniska Pyrzowice to ok. 5,5 mln pasażerów na rok. Wynajem samochodów Pyrzowice to dobre rozwiązanie dla osób zmęczonych komunikacją miejską.

Wypożyczalnia  samochodów Lotnisko Katowice Pyrzowice

Firma Fair Rent a Car to specjalista w dziedzinie uczciwego wynajmu aut. Wypożyczalnia samochodów Katowice i nie tylko, powinna szanować czas i pieniądze swoich klientów, i właśnie to stało się naszym głównym celem. Stoimy na straży uczciwych warunków, jasno przedstawionych przed dokonaniem transakcji. Fair Rent a Car – zawsze fair, to brak ukrytych kosztów i zawsze pełna informacja, aby wynajęcie auta było przyjemnością, bez przykrych niespodzianek.