Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Szwederowo

Fair-Rent-a-Car.com to wypożyczalnia samochodów, która za cel obrała sobie traktowanie klienta z szacunkiem, przedstawiając wszystkie informacje dotyczące umowy przed wynajęciem samochodu. Fair Rent a Car – po prostu zawsze fair, to wypożyczenie samochodu bez przykrych niespodzianek. Jeden z naszych oddziałów to także Lotnisko Bydgoszcz. Korzystając z Lotniska Bydgoszcz mamy do wyboru 6 połączeń międzynarodowych, a także 7 czarterowych. Port Lotniczy Bydgoszcz, w skali Polski, znajduje się na 11.  Miejscu pod względem natężenia ruchu. Jeżeli interesuje Cię wypożyczalnia samochodów Szwederowo w Bydgoszczy, która jasno przedstawi Ci swoje warunki, nie kryjąc dodatkowych kosztów do ostatniej chwili, Fair Rent a Car jest stworzona właśnie dla Ciebie. Wypożyczenie auta to zawsze pełna informacja, bez zaskoczeń

Bydgoszcz

Miasto Bydgoszcz położone jest w północnej części kraju i należy do jednoego z największych miast Polski. W Bydgoszczy mieszka ok. 355 tysięcy ludzi, co plasuje ją na 8. miejsce ze względu na liczbę mieszkańców. Jest to także całkiem spore miasto, ponieważ zajmuje aż 10. miejsca pod względem terytorialnym – to aż 176 km ². Bydgoszcz słynie nie tylko z prężnego przemysłu, handlu czy logistyki, ale jest także strategicznym punktem komunikacji międzymiastowej  i żeglugi śródloądowej. Miasto to słynie także z Portu Lotnicznego, znanago powszechnie jako Lotnisko Bydgoszcz Szwederowo. Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz to odpowiedź na aktualne problemy z komunikacją wśród podróżujących.

Dane statystyczne
Data założenia: 1038 r.
Powierzchnia: 176 km²
Ludność: 354 990 (dane z roku 2016)

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego, w skrócie Lotnisko Bydgoszcz, mieści się ok. 3 km od centrum miasta. Jest 11. pod względem ruchu lotniskiem w Polsce. Zastanawiasz się czy wynajem samochodu Bydgoszcz Lotnisko dotyczy także Ciebie? Sprawdź aktualne oferty wypożyczalni samochodowych.

Wynajem samochodu w Bydgoszczy na Lotnisku Szwederowo  to gwarancja pełnej informacji podanej przed odbiorem samochodu i spisaniem umowy. Niestety, większość wypożyczalni korzysta z dezinformacji klienta, nie przedstawiając mu pełnych kosztów najmu, czekając do ostatniej chwili. Takie działania potrafią mocno nadszarpnąć budżet przeznaczony na podróż. W wynajmie samochodu Bydgoszcz Lotnisko, z firmą Fair Rent a Car, nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty.

 

Możesz odnaleźć nas także na innych lotniskach, takich jak Lotnisko Chopina, Lotnisko Modlin czy Lotnisko Balice.

Strefa płatnego parkowania Bydgoszcz

Strefa płatnego parkowania Bydgoszcz podzielona jest na dwie strefy: podstrefę A i podstrefę B. Wszystkie strefy obowiązują od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 17.00 i zobowiązują do uiszczenia odpowiedniej opłaty w wyznaczonych parkomatach.