Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice Fair Rent a Car

Wypożyczenie samochodu na lotnisku Balice to prosta do zrealizowania czynność. Wystarczy skorzystać z usług firmy wypożyczającej auta. Formalności załatwiane są od ręki, a Balice wypożyczalnia samochodów dostarczy zainteresowanym idealne ich zdaniem auto. Dzięki niemu będzie można dostać się z lotniska do każdego miejsca, nawet do takiego, które oddalone jest od lotniska o kilkadziesiąt kilometrów. Lotnisko Balice wypożyczalnia samochodów to całkowicie legalna opcja wynajmu samochodów różnych marek po bardzo dobrej cenie. W ten sposób każdy turysta będzie mógł w komfortowych warunkach dotrzeć z lotniska do własnego domu, po męczącym locie. Jest to szczególnie przydatna opcja, gdy klient wraca do Polski jedynie na urlop, a nie posiada własnego samochodu. Wtedy też wypożyczalnia samochodów Balice może okazać się niezwykle przydatna, ponieważ z jej pomocą wypożyczy się auto na interesujący klienta okres czasu. Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice działa ekspresowo, więc na auto nie trzeba długo czekać, a po załatwieniu wszelkich formalności można nim odjechać, dokąd tylko klient zechce. Sprawdź ofertę wypożyczalni samochodów w mieście Kraków.