Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.
Wypożyczalnia samochodów Łódź

Łódź

Łódź to miasto położone w środkowej części kraju. Jest siedzibą władz województwa łódzkiego. To także ośrodek akademicki, który posiada 6 uczelni państwowych oraz 22 uczelnie prywatne. Łódź słynie także ze swej bogatej kultury oraz dobrze rozwiniętego przemysłu.

Ze względu na liczbę ludności, Łódź plasuje się na miejscu trzecim wśród innych polskich miast. Powierzchnia Łodzi umiejscawia ją na miejscu czwartym.

Łódź to także Port Lotniczy Łódź – Lublinek. W związku z rozwojem lotniska,

Coraz więcej turystów i mieszkańców  interesuje się tematem wypożyczalnia samochodów Łódź, ze względu na rozwój lotniska i ogólnej wzrost pozycji miasta w Polsce.

Dane statystyczne Łodzi

Data założenia: przed 1332 r.

Powierzchnia: 293,5 km²

Liczba ludności: 696 503

 

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Komunikacja miejsca w Łodzi – MPK Łódź – to aż  58 linii autobusowych, wraz z 7 liniami nocnymi, a także 19 linii tramwajowych. Dobrze rozwinięty transport publiczny nie powstrzymuje rozwoju firm wypożyczających auta. Coraz więcej osób zainteresowanych jest wypożyczalnią samochodów Łódź. Wypożyczenie samochodu w Łodzi, jak i w innych polskich miastach, to często najlepsze rozwiązanie, kiedy chcemy zaoszczędzić swój czas.

 

Wynajem samochodu lotnisko Łódź

Problem wynajmu samochodu lotnisko Łódź zależy od znajomości rynku. Bardzo często osoby korzystające z usług lotniska decydują się na usługi komunikacji publicznej. Wynajem samochodu lotnisko Łódź jest odpowiednim tematem dla wszystkich tych, którzy pragną szybko i sprawnie przemieszczać się po ulicach Łodzi i okolicach.

Fair Rent a Car to firma, której głównym celem jest dokładne sprawdzanie jakości usług, oferowanych przez partnerskie wypożyczalnie samochodów. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że wypożyczalnia aut poinformuje Cię o wszystkich niezbędnych informacjach, takich jak opłaty czy warunki umowy. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego nie pozwalamy na obarczanie ich nieplanowanymi, dodatkowymi kosztami.