Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kielce to miasto położone w środkowo – wschodniej części kraju, w województwie świętokrzyskim. Są głównym ośrodkiem aglomeracji kieleckiej. To centrum gospodarcze, naukowo, kulturalne w tamtejszym regionie. Kielce słyną także jako miejsce wystawienniczo – targowe.  Liczba mieszkańców w 2015 roku wynosiła niemal 200 tys. mieszkańców. Komunikacja miejska funkcjonuje tu dość sprawnie, jednak wypożyczalnia samochodów Kielce to temat poruszany coraz częściej zarówno przez turystów jak i mieszkańców.

Dane statystyczne Kielc
Data powstania: prawa miejskie od 1364 r.
Powierzchnia: 109,45 km²
Liczba ludności: 188 507

Wypożyczalnia samochodów Kielce – alternatywne formy transportu

ZTM Kielce, czyli organizacja zajmująca się transportem publicznym w Kielcach, to tylko i wyłącznie autobusy. Mimo to, funkcjonowanie komunikacji miejskiej można uznać za dość sprawne. Nie zmienia to faktu, że osoby, które pragną w swobodny i szybki sposób przemieszczać się po mieście, zaczyna interesować temat wypożyczalnia samochodów Kielce. Nic dziwnego. Jest to jedno z tych rozwiązań, które zapewniają swobodę ruchu.

Wynajem samochodu Kielce

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu Kielce, bardzo starannie wybieraj firmę u której wybierasz pojazd. Istnieją pewne reguły w wynajmie samochodu. Kielce i inne miasta pełne są wypożyczalni, które wykorzystują nieuwagę klientów, kryjąc przed nimi pewne opłaty, aż do momentu odbioru auta.

Firma Fair Rent a Car sprawi, że wynajem samochodu Kielce będzie dla Ciebie tematem prostym i przyjemnym. Troszczymy się o to, aby wypożyczalnie z nami współpracujące zawsze informowały naszych klientów o wszystkich potrzebnych opłatach, nie nadszarpując ich budżetu nieoczekiwanymi dopłatami.

Spraw, aby wynajem samochodu Kielce pozwolił Ci na przyjemne korzystanie z uroków miasta i podróży, bez obawy o nieplanowane koszty.